آشنایی با اعلام بار لحظه ای در بارولاین

در دنیای مدرن امروز تقریبا در تمام جنبه‌های زندگی به اینترنت و تلفن‌های همراه وابسته هستیم. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری‌های جدید، بسیاری از صنایع مانند صنعت حمل‌ونقل هم تحولات بسیاری داشته و همراه با این جریان تغییر کرده است. به‌عنوان مثال وجود سامانه‌های باربری و اپلیکیشن اعلام بار، دسترسی سریع و راحت به خدمات جابه‌جایی کالاها را امکان‌پذیر کرده است. در شرکت بارولاین هم امکانات و خدمات زیادی برای تسهیل روند اعلام بار لحظه ای برای رانندگان و صاحبان بار ایجاد شده است. در این مقاله به‌طور کامل در مورد این خدمات باربری و فرایند اعلام بار لحظه ای برای شما توضیح خواهیم داد. همراه ما باشید.

منظور از اعلام بار لحظه ای چیست؟

استفاده از سامانه‌ها و اپلیکیشن‌های شرکت‌های باربری، این امکان را فراهم کرده‌اند که در کمترین زمان و با بیشترین سرعت فرایند حمل‌ونقل کالا انجام شود. اولین مرحله در جابه‌جایی هر محموله‌، اعلام بار و پیدا کردن راننده است. در گذشته برای این منظور سالن‌های مخصوص اعلام بار در پایانه‌های باربری وجود داشت که صاحبان بار باید به صورت حضوری برای ارائه اطلاعات کالاها مانند آدرس مبدا و مقصد، نوع بار، حجم و وزن کالا و همچنین نوع ماشین مورد نظرشان به این مراکز مراجعه می‌کردند. این مراحل بسیار زمان‌بر و پرهزینه بود. در حال حاضر به دلیل گسترش اینترنت و تلفن‌های همراه، سیستم حمل‌ونقل بار هم تغییر کرده و روند حمل کالا برای رانندگان و صاحبان کالا راحت‌تر از قبل شده است.

در اعلام بار لحظه‌ای همانطور که از اسم آن مشخص است،، ثبت و پیدا کردن بار به ‌صورت لحظه‌ای و درکمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه اتفاق می‌افتد. به‌دلیل وجود کانال‌های تلگرامی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه شرکت‌های ترابری، مشخصات کالاها به راحتی در سامانه‌ها بارگذاری می‌شوند و رانندگان می‌توانند متناسب با نوع بار و شرایط موردنظر خودشان برای انتخاب بار اقدام کنند. اعلام بار لحظه ای برای صاحبان بار هم مزایای بسیاری از جمله دریافت گزارش لحظه‌به‌لحظه وضعیت بار و تسریع در روند حمل‌نقل دارد. علاوه بر این ثبت‌نام در سامانه‌های حمل بار تنها با وارد کردن مشخصات و شماره تلفن در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود. به‌طور کلی می‌توان گفت که دسترسی به سیستم‌های اعلام بار لحظه ای تحولی بزرگ در صنعت حمل‌ونقل بوده که نه تنها برای صاحبان بار بلکه برای رانندگان هم امکانات و خدمات زیادی ایجاد کرده است.

بارولاین، سامانه اعلام بار آنلاین

سامانه اعلام بار لحظه ای بارولاین با هدف تسریع و تسهیل روند حمل‌و‌نقل کالاها خدماتی منحصربه‌فرد به صاحبان بار و رانندگان ارائه می‌کند. در بارولاین با تکیه بر نوآوری‌‌های به‌روز و پیشرفته و خدمات شبانه‌روزی همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین امکانات را فراهم کنیم و با منصفانه‌ترین قیمت‌ها، موقعیت‌هایی مطلبوب برای مخاطبان خود ایجاد کنیم.

با اپلیکیشن آنلاین بارولاین امکان دسترسی به وضعیت لحظه‌ای بارها، ارتباط با رانندگان و برنامه‌ریزی و مدیریت جابه‌جایی بار برای صاحبان کالا فراهم شده است. علاوه بر این، رانندگان می‌توانند متناسب با شرایط مدنظرشان نوع کالایی که می‌خواهند را انتخاب کنند. ما با تسویه به‌موقع و قیمت‌دهی شفاف در تلاشیم تا بهترین تجربه کاری را برایشان فراهم کنیم.

کلام آخر

اعلام بار اولین مرحله در جابه‌جایی کالاها است که در گذشته به عنوان یک فرایند زمان‌بر و پرهزینه در پایانه‌های باربری انجام می‌گرفت. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و ورود اینترنت، به‌وسیله سامانه‌های آنلاین می‌توان اعلام بار لحظه ای را تجربه کرد و به‌راحتی و با سرعت برای حمل‌ونقل کالاها اقدام و برنامه‌‌ریزی کرد. تنها با با وارد کردن نوع بار، کامیون، شهر مقصد و مبدا می‌توانید به سرعت از قیمت حمل بار مطلع شوید. سامانه و اپلیکیشن آنلاین بارولاین برای اعلام بار لحظه ای و پیگیری و انتخاب کالاها در دسترس صاحبان بار و رانندگان است.

منبع : بارولاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.